reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: kubus123

Login: kubus123
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 09.02.2010r.
Ost. logowanie: 15.10.2013, 19:20
Punkty: 685
Wiek 23
Status offline
Opis Rambo Rządzi!

poniedziałek, 01.04.2013r.

kubus123 skomentował
Treść komentarza: Jak zdobyć ostatniego czempiona z ''Keepers of the Red Sand''?
kubus123 skomentował
Treść komentarza: Gra fajna , ale nie włącza się. Pokazuje mi się jakiś fragment mapki w przybliżeniu a potem sie wszystko zawiesza i musze resetowac komputer -_- 2/5

piątek, 05.10.2012r.

kubus123 skomentował
Treść komentarza: Posłuchajcie , każdy kto gra! Dziękuję za dobre oceny, dzięki którym ta gra weszła oficjalnie! Jeśli dalej tak wspaniale będziecie oceniać będę dodawać inne , jeszcze lepsze gry! Życzę powodzenia
kubus123 dodał
Opis gry: Intrusion 2 to kolejna niezależna produkcja typu run and gun autorstwa zdolnego programisty rosyjskiego pochodzenia Aleksieja Ambramenko. Cechą wyróżniającą Intrusion 2 na polu innych produkcji tego typu jest rozbudowany silnik fizyczny.

Intrusion 2 jest bezpośrednią kontynuacją poprzedniej części. Wcielamy się w postać bezimiennego żołnierza, który ląduje na planecie zdominowanej przez złowrogą wojskową korporację. Gracz przemierzy (podążając w prawo zgodnie z kanonem side-scrollerów) dziewięć obszarów odpierając napływające fale przeciwników. Rozgrywkę urozmaicają również starcia z trzema niezwykle wymagającymi bossami.

Naszym komandosem sterujemy domyślnie za pomocą klawiatury oraz myszki, jednak istnieje również możliwość gry za pomocą gamepada. Podczas zabawy dużą rolę odgrywa użycie elementów otoczenia. Dzięki dopracowanemu silnikowi fizycznemu, gracz może eliminować wrogów także za pomocą skrzyń, głazów i innych podobnych przedmiotów, a także pokonywać bardziej skomplikowane sekwencje platformowe. Do dyspozycji gracza oddano pięć broni - standardowy pistolet, dwa karabiny – klasyczny i plazmowy, railgun oraz wyrzutnię granatów. Podczas przedzierania się przez obcą planetę nasz komandos zasiądzie także za sterami robotów, których różnorodne umiejętności pomogą mu zarówno podczas walki, jak i w trakcie eksploracji. Pomimo dużej ilości punktów życia głównego bohatera, należy zwrócić szczególną uwagę na unikanie wrogich pocisków, ponieważ w przeciwieństwie do wielu innych gier z gatunku "run and gun", postać gracza nie jest chwilowo nieśmiertelna po każdym trafieniu. Fani wyzwań mają również do wyboru wyższy poziom trudności, który znacznie zwiększy ilość przeciwników i aktywność bossów.

Jak na produkcję niezależną, Intrusion 2 cechuje się bardzo dobrą oprawą graficzną. Pomimo niewielkiej różnorodności przeciwników, ich wykonanie i animacje cieszą oko dbałością o detale. Dodatkowo rozgrywkę umila ścieżka dźwiękowa autorstwa George’a Dziova, znanego szerzej pod pseudonimem Android.

Sterowanie:
W;S;A;D - poruszanie się
Myszka - celownik
LPM - strzał
E - wejście do robota/wilka

niedziela, 16.09.2012r.

kubus123 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Świetna gra łącząca cechy platformówki i strzelanki. Twoim zadaniem jest dotarcie do wyjścia i wyeliminowanie jednostek wroga.

Zostałeś kolejny raz wysłany w przeszłość, by ocalić Ziemię od zagłady, ale coś poszło nie tak jak powinno i w rezultacie wylądowałeś na obcej planecie pełnej wrogo nastawionych osobników. A teraz po prostu walcz!
Plazma Burst to świetna zręcznościowa strzelanina, w której krew leje się gęsto i często dzięki sporemu arsenałowi broni oddanej do dyspozycji gracza.
Sterowanie:
W;S;A;D - poruszanie się
Myszka - celownik
LPM - strzał
G - granat
E - użyj
od 1 do 9 - wybór broni
Enter - chat
Szczegółowe sterowanie w grze.
kubus123 dodał
Opis gry: Jak dobrze znasz kluby piłkarskie z europy?
Sterowanie za pomocą myszki.

Wyniki prosimy podawać w komentarzach.

piątek, 31.08.2012r.

kubus123 skomentował
Treść komentarza: cristiano szacun! gra superancka. 2 dzien i 2 liga hiszpanska
kubus123 skomentował
Treść komentarza: Kocham te gre! 5/5! Ja biegam jako cristiano
kubus123 skomentował
Treść komentarza: cieszę sie , że to się komuś podoba

czwartek, 30.08.2012r.

kubus123 skomentował
Treść komentarza: może być. 4.5/5
Gracze online (2):
Polecamy: