reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: trish

Login: trish
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 11.08.2007r.
Ost. logowanie: 01.06.2010, 22:57
Punkty: 640
Wiek 30
Status offline
Opis

niedziela, 26.07.2009r.

trish skomentowała
Treść komentarza: Ech.. Tylko 32000. (gdyby to była prawdziwa wygrana... ) Poszczęściło mi się, bo przedostatnie pytanie było: Kto napisał sagę o Wiedźminie. Świetna gra btw. Można troche popracować nad mózgiem.

piątek, 13.06.2008r.

trish skomentowała
Treść komentarza: Świetna gra! Przypomina mi trochę Disc**les. *5*

czwartek, 12.06.2008r.

trish zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Wkrocz do baśniowego świata RPG. Wybierz swoją drużynę i przechodząc przez lochy pokonuj wrogów i zdobywaj przedmioty oraz skarby.

piątek, 25.04.2008r.

trish zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Wciel się w weterynarza i zajmij się leczenie zwierząt. Gra anglojęzyczna.
trish zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Za pomocą myszki przenoś państwa w odpowiednie miejsca na mapie.
trish zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Super gra edukacyjna. Chcesz się podciągnąć z geografii to koniecznie wybierz tę grę. Na początku wskazujesz kontynent, którego państwa będziesz umiejscawiać na mapie. Następnie dostajesz pytania dotyczące położenia konkretnych krajów, które masz odnaleźć. Jeżeli masz problem z rozwiązaniem zadania pojawia się podpowiedź.
trish zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Wydaje Ci się, że jesteś dobry z geografii? W takim razie spróbuj swych sił w quizie Geo Queez. Gra oferuje nam sporo pytań z zakresu wiedzy o kontynentach, jak również niektórych większych państwach.
Sterowanie:
Gramy myszką. Od czasu do czasu przydaje się też klawiatura - na przykład wtedy, gdy trzeba wpisać nazwę jakiegoś państwa.
trish zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Znakomita gra edukacyjna, która sprawdzi poziom Twojej wiedzy z geografii. Celem zmagań jest wskazywanie stolic różnych krajów na mapie świata, w oparciu o prezentowane flagi państwowe.
Obsługa gry jest bardzo prosta i ogranicza się do używania lewego przycisku myszy. W każdej z rund program prosi nas o wskazanie stolicy państwa na mapie świata, którego flaga prezentowana jest na ekranie. Po kliknięciu gra podaje odległość od właściwego miejsca i na tej podstawie oblicza punkty. Aby zaliczyć dany etap należy zdobyć określoną ich liczbę.
trish skomentowała
Treść komentarza: Hahaah. xD Prawdziwy windows. Mi też często jakieś komunikaty wyskakują na przywitanie. Boże, jak ja nie nawidzę Microsoftu. xD
trish zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Symulacja systemu Windows.
Gracze online (5):
Polecamy: