reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: nemeziu

Login: nemeziu
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 14.09.2009r.
Ost. logowanie: 15.05.2017, 17:47
Punkty: 553
Wiek 29
Status offline
Opis

niedziela, 15.01.2012r.

nemeziu zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Celem tej logicznej gry jest znalezienie wzorów. Z prawej strony są wzory które masz odnaleźć, mogą być ułożone dowolnie. Liczby obok i poniżej pola podają ile klocków jest schowanych w rzędzie lub kolumnie.
Sterowanie za pomocą myszki.
nemeziu skomentowała
Treść komentarza: UWIELBIAM gry na zasadzie Picross, więc ta dostaje piątkę i leci do ulubionych, bo na pewno do niej wrócę.
nemeziu skomentowała
Treść komentarza: 42149 i dałam sobie spokój, bo chociaż gra przyjemna, to z czasem piekielnie nudna. Taka... na jeden raz, chyba, że ktoś jest zwolennikiem bicia rekordów kosztem własnego wzroku.
nemeziu zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Ciekawa gierka logiczna. Musisz przesunąć połączone grupy kostek tak, aby znalazły się na odpowiednio zaznaczonym obszarze.
Sterowanie za pomocą myszki.
nemeziu skomentowała
Treść komentarza: Elegancko. Gierka naprawdę prosta, ale zarazem ciekawa - wciągnęła na tych kilka minut. Daję 5.
nemeziu skomentowała
Treść komentarza: Miła oprawa, ale poziom trudności wręcz dziecinny.

środa, 04.01.2012r.

nemeziu skomentowała
Miniaturka gry: Kikka Kikka
(57)
Treść komentarza: Za krótka, za prosta, i tak jak napisał darksanmaster - chaotyczna. Nie daję oceny, bo musiałabym wystawić kiepską, a pomimo zbyt łatwego poziomu trudności gra jest dość przyjemna. Bardziej nawet relaksująca niż logiczna tak po prawdzie.

wtorek, 03.01.2012r.

nemeziu zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Puzzle z dużą ilością elementów. Tylko dla cierpliwych.
nemeziu skomentowała
Treść komentarza: Sama nie wiem, po co to zrobiłam, ale... ułożone. Niestety istnieje "patent", przez który połowa puzzli ułożyła się sama... więc ocena ode mnie nie będzie zbyt dobra. Nie natrudziłam się niestety.
nemeziu skomentowała
Treść komentarza: No taaaaak, bo to przecież najlepsza metoda grania! Nie myśl, obejrzyj rozwiązanie. Gratuluję inteligencji osobnikowi poniżej.
Gracze online (2):
Polecamy: