reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: parabola

Login: parabola
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 24.07.2007r.
Ost. logowanie: 07.12.2013, 10:11
Punkty: 572
Wiek 35
Status offline
Opis

środa, 12.10.2011r.

parabola zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Gratka dla miłośników łamania szarych komórek.
Twoje zadanie polega na doprowadzeniu bloku czerwonego drewna w wyznaczone miejsce.
Sterowanie za pomocą myszki.

wtorek, 11.10.2011r.

parabola zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Delikatne kliknięcie myszki może spowodować łańcuch reakcji, które rozwiążą problemy tego świata...
Kliknij w atom, aby spowodować jego wybuch i reakcję łańcuchową.
Najważniejsze jest wyczucie odpowiedniego momentu, dzięki czemu osiągniesz odpowiednie rezultaty.

sobota, 02.05.2009r.

parabola zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Rain Words to zupełnie nowy sposób rozwiązywania krzyzowek. za pomocą myszki łap spadające z lewej strony przedmioty i umieść je w odpowiednie (podświetlone) miejsca.
parabola zagłosowała
Miniaturka gry: Majinca Majinca
(274)
Ocena
(4)
Opis gry: Kręć kołem tak, aby obok siebie znalazły się przynajmniej dwie kule o tym samym kolorze. To Ty wciskając spację decydujesz kiedy kule mają zniknąć.
Sterowanie za pomocą strzałek i spacji.

piątek, 01.05.2009r.

parabola skomentowała
Treść komentarza: śrubokretem 'otwieramy' beczke. bierzemy ja, ale niestety jest bardzo krucha i sie rozwalila, nie wiem co dalej
parabola skomentowała
Treść komentarza: wychodzimy z celi i tym metalowym pretem wyciagamy to 'kółeczko' z uchwytu na korytarzu. kółeczkiem otwieramy skrzynke z kłódka. niestety jest za ciemno zeby cokolwiek zobaczyc w tej skrzynce. wychodzimy i idziemy do drzwi z kodem. po lewej stronie na dole szukamy srubokretu.
parabola skomentowała
Treść komentarza: w celi, w ktorej bylismy klikamy na okno i staramy sie wyłamać jakis element z krat

poniedziałek, 02.02.2009r.

parabola zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Nie można wierzyć oczom. W świecie iluzji trudno dostrzec prawdę. Sprawdź się. Czy znajdziesz jeden wyróżniający się element na 24?
Instrukcja:
Użyj myszy do sterowania. Przyjrzyj się kratkom. Jedna z nich jest odmienna. Znajdź ją i kliknij lewym przyciskiem, by ją wskazać.

niedziela, 01.02.2009r.

parabola zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Musisz przygotować romantyczny posiłek dla dziewczyny. Czas na romantyczną burzę w kuchni. Rozpal ogień, wymieszaj z uczuciem wszystkie składniki i pozwól im się gotować na ogniu miłości. Nic nie pokona takiego kochanka gotującego z uwielbieniem do jedzenia jak Ty.
Instrukcja:
Użyj myszy do sterowania. Klikaj na składniki i przeciągaj je na stół kuchenny. Klikaj na elementy wyposażenia, by je użyć. Klikniecie na składniki powoduje ich zmieszanie. Przycisk Recipe (Przepis) zawiera odpowiednie składniki. Czujnik ciepła: Kliknij i przytrzymaj lewym przyciskiem myszy w celu osiągnięcia właściwej temperatury podanej w przepisie.
parabola skomentowała
Treść komentarza: P.S przy nr 3) : kiedy juz wezmiemy kawalek gry to idziemy przed drzwi domu(tam gdzie leza buty) klikamy na prawo i kladziemy ten kawalek gry. -> nie zapomnijcie o tym papierowym kwadraciku,trzeba go polozyc tam gdzie sa inne kolorowe kwadraciki, tzn na prawo od hustawki
Polecamy: